Close

2. prosince 2023

Dělejte to s vášní, tady a teď

Pro probuzení vášně k jakékoli činnosti, pro maximální nasazení. Vypněte v přítomném okamžiku, dělejte vše naplno! Je jen tady a teď!

Podoba tanečnice ke mě přišla po návštěvě Granady a po shlednutí flamenca na přímo na ulici. Vášeň tanečníků mě pohltila a inspirovala. Nic jiného neexistovalo. A to je právě ta paráda! „Vypnout“ v přítomném okamžiku, soustředit se na to, co právě děláte a dělat to pořádně, s vášní! To je poselství, které vám andílek předává!

I krajka má svůj příběh. Na cestách po Albánii při jednom z výšlapů ke hradu uprostřed hor v malebné UNESCO vesničce Gjirokastër mě oslovila velmi stará babička. Pokorně seděla se svými háčkovanými dečkami u hradu, usmívala se. Musela být velmi stará a její ruce by vydaly na román. Nestěžovala si. Bylo vidět, že je ráda, že může něco dělat. Přežít v horách, zvláště v zimě, v sociální podmínkách o mnoho odlišných, než jsou ty naše, má můj obdiv! Na její chuť žít a radovat se i v pokročilém věku nezapomenu. Zakoupila jsem u ní několik výrobků a andílci nesou i její poselství – radovat se, pracovat, vytrvat, nezlomit se!

Klienty andílek nadchl! Sotva jsem tanečnici ukázala na veletrhu, zavalily mě objednávky. Netradiční spojení anděla a červené je velmi přitažlivé.