Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs3/andelepodleznamenicz/home/www/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs3/andelepodleznamenicz/home/www/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 78
Beran – Andělé podle znamení
Close

Beran

Se znamením Berana se pojí – odvaha, aktivita, soutěživost, průbojnost, přímost, rychlost, akce, adrenalin. Rychle jim proudí krev v žilách.

Proto jsou se znamením Berana spojovány energické barvy jako je jasně červená.

Znamení Berana začíná jarní rovnodenností. Na naši polokouli začíná skoro ze dne na den dopadat více slunečních paprsků. Příroda se dynamicky probouzí. Každá rostlinka se dere na povrch. A tato svěží energie zrodu se promítá i do povahy Beranů. Proto jsou akční, rychlí, soutěživí, netrpěliví. Mají nevíce energie z celého znamení zvěrokruhu. Mají odvahu jít vpřed. Jsou ambiciózní. Jsou přímí, i když se vám to líbí nebo ne. Na druhou stranu vždy víte, na čem u nich jste. Jsou to rození vůdci a umí se rozhodovat. Rádi si dělají vše po svém. A když u toho náhodou narazí, někdy doslova, tak jim stačí chvíle, aby se otřepali a jdou dál. Převládají u nich animální instinkty, takže občas udělají něco dříve než si to pořádně rozmyslí. Potřebují akci, potřebují adrenalin. Mnoho lidí s planetami ve znamení Berana najdete u záchranářů, hasičů či policistů, ale také sportovců a nejrůznějších závodníků. Prostě umí  si užít přítomného okamžiku a rozhodně se s nimi nenudíte. Umí rozhýbat i věci, do kterých se nikdo nepouští. Jsou to rození optimisté. Umí být také ale někdy pořádně vznětliví a sobečtí. Dopřejte jim dostatek pohybu, jinak s nimi nemusíte vydržet.

Chybí-li Vám energie, odvaha a průbojnost, inspirujte se u Beranů a volte jasně červenou! Máte-li naopak energie příliš, volte barvu na zklidnění, např. fialovou, bílou, nebo neutrální jako je křišťál. Vše si žádá rovnováhu.

Barva: jasně červená
Živel: oheň
Planeta: Mars
Hlavní kameny: oranžovo-červený karneol, červený jaspis, rubín, červený granát
Doprovodné kameny: diamant, hematit, rudý opál, červený turmalín