Close

Výběr barvy andílků podle horoskopu pro celou rodinu v roce 2018 zdarma

Dnes jsem měla nádhernou možnost, jak propojit keramiku a astrologii. Vybírala jsem podle horoskopů barvy andílků a typy drahých kamenů pro velmi milou 5-člennou rodinku. Bylo to naplňující. Vše obdrželi zpracované i s fotkou a horoskopy v souboru PDF. Byli nadšení. Ať jim přinášejí radost! 🙂

Zde v krátkosti jakou barvu a proč.

První člen rodiny byl nesmírně pracovitý, odpovědný, vnímavý a velmi pomáhal druhým. Málo myslel na sebe a málo se uměl prosazovat. Vybrali jsme červenou barvu s ohledem na nedostatek ohně pro odvahu a schopnost se realizovat. Pro radost a hravost.

Doplnili jsme oceánským jaspisem pro zklidnění, opět pro odvahu a pro naplnění všech záměrů. Podporuje rychlé uvažování, zvyšuje organizační schopnosti a pomáhá při řešení konfliktů.

Druhý člen rodiny byl energický, intuitivní, s velkou představivostí. Procházel zrovna hlubokou osobnostní proměnou, takže jsme ji podpořili barvou s efektem olejové skvrny. Pomáhá uzemnění.

Třetí člen rodiny potřeboval zharmonizovat silné emoce, které jej ovládali. Potřeboval být obdivován a chválen. potřeboval lásku. Pro zklidnění jsme vybrali bílou barvi a pro podporu lásky a vztahů rodochrozit. Uklidňuje tělo i emoce, zahání depresi a učí uvědomovat si vlastní cenu, což jsme potřebovali.

Čtvrtý člen rodiny byl příliš energický, impulsivní, bylo ho všude plno. Naopak převažoval živel ohně, takže jsme volil modrou barvu pro podporu empatie, vnímá a porozumění.

Pátý člen rodiny byl naopak velmi přízemní, zištný, manipulativní, zaměřený na výkon a praktičnost. Chyběl nadhled a byly obtíže v komunikaci. Vybrali jsme proto Sodalit pro zklidnění mysli a pro porozumění aktuálnímu stavu života.

V roce 2018 je služba výběru barvy a kamene andílka dle horoskopu a aktuální situace zdarma!