Close

Sdílím splněný sen

Milí přátelé „andílkovské“ stránky ,

v čase Štíra sdílím fotografie, které jsem minulý týden vytvořila. Jsou o hloubce, o duši. O nečem, co je kolem nás, co nejde popsat či uchopit, co se musí prožít a vnímat.

Doba štíra nesnese lži, chce opravdovost, dívá se pod povrch, prožívá. Buďte k sobě upřímní, nebojte se přiznat chybu. Vnímejte, co vám duše naznačuje, co je ukryto hluboko. Štír umí tyto věci vynést na povrch. I přes všechnu bolest vám pomůže vypořádat se se strachem, pomůže vyjasnit mnohé, pomůže ukončit, co je třeba, a pomůže začít i něco nového. Otevře vám oči! Nenechte se však strhnout intenzivními emocemi. Jen mají na něco upozornit. Možná na to, kde nejsme sami sebou.

Vnímejte, prožívejte, zbavujte se iluzí, buďte opravdoví!

Za nedlouho se těšte se na povídání o Štírech a barvách, které je mohou přitahovat .

Více mých fotografií na www.peskovafoto.cz

 Splněný sen aneb z mouky se nemusejí péct jen buchty.

Na počátku bylo přání …

Rok jsem hledala spřízněné duše, které by byly ochotny se nechat fotit v 10 stupních a ještě po sobě nechat házet dobrovolně mouku …
(děkuji Petra Valíková a Pavel Zavacký 

A až po dvou letech jsem našla prostor na focení. Za tip děkuji Jiří Melzer ,)
Stejně tak velké díky patří technické podpoře Pavel Zavacký, Radim Pešek , Láďa Valík a firmě Webnode za poskytnutí kouzelného prostoru.

Bylo veselo, byla jsem nadšená, splnil se mi jeden z mých snů. Mějte sny! 

Nechám na vás, jak to na vás působí. Mě například mouka občas symbolizuje vnitřní svět, myšlenky, které se nám honí hlavou, a že jich občas není málo  … a že jsou občas opravdu chaotické … kdo se v nich má vyznat, že … občas na nás doslova „útočí“ … co „visí“ na vztahem? … co si neřekneme? 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *