Close

Znamení Berana a rok 2019

Co že pro vás letošní rok připravil? Především PŘÍLEŽITOSTI nebo chcete-li i trochu ŠTĚSTÍ, bez toho to nejde.

Příležitosti k osobnímu rozvoji. A záleží jen na vás, co za něj považujete. Někdo se přihlásí na zajímavý kurz, někdo úspěšně završí studium, někdo vyrazí do světa a někdo začne přebudovávat třeba bydlení. Každopádně využijte ji. Okolnosti vám přejí. Až se na konci roku ohlédnete, budete překvapeni, co všechno se vám podařilo.

Pouze Berani narození okolo 9. dubna mohou být ve své snaze bržděni a mohou překonávat nejednu překážku. Vnímejte tuto pomyslnou „stopku“, respektujte ji, prostě holt cesta k cíli není vždy snadná, zejména první půlrok. I kdyby to mělo znamenat i určité zdravotní omezení, čím dříve pochopíte, že je zbytečné protestovat, tím dříve budete zase fit. Danou dobu můžete využít třeba pro věci, na které vám jindy nezbude čas.

Konfliktními měsící mohou být – červen a říjen. Počítejte raději vždy do desíti, než vyletíte jako četrík z krabičky.

Nabírejte energii, radujte se, veselte se, bude se vám to počátkem příštího roku hodit. Citlivější z vás hledejte dobrý ventil a někoho, kdo vás pochopí a pochválí či pohladí, a pro všechny platí letos heslo – NEPŘEHÁNĚT!

A jelikož byste měli mít, až na pár výjimek, energie dost, tentokrát bych pro vás nevybírala barvu červenou, ale spíše hnědou nebo zelenou barvu, jež vám pomůže vaši energii, nápady a nadšení realizovat.
Samozřejmě vše je ale indiviuální a je jen na vás, co vás osloví nebo zaujme. 🙂 Co třeba oceánský jaspis?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *